KURUMSAL


2014 yılında faaliyete başlayan firmamız kısa sürede altyapı ve üst yapı işlerinde sektörün öncü isimlerinden biri haline gelmiş , taahhüt işlerini başarı ile yapmış ve yapmaya devam etmektedir.
Firmamız yol, köprü, baraj, konut, havalimanı gibi projelerde yer almış ve taahhüdünü eksiksiz yerine getirmiştir. Sürekli yenilenen ve büyüyen makina parkı ve tecrübeli personel grubuyla her geçen gün gücüne güç katmaktadır.
Projelerinde önce kaliteyi ve iş güvenliğini göz önünde bulunduran firmamız sektörde edindiği deneyimleriyle yeni ve başarılı projelere imza atmayı hedeflemektedir. İnşaat, taahhüt sektörünün yanı sıra enerji sektöründe de çalışmaları bulunan İmaj Altyapı A.Ş. firması yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Levent Cankurtaran - Yönetim Kurulu Başkanı

VİZYON


İnşaat sektöründe başarılı projelere imza atmak, projelerde fark ve değer yaratmak, kurumsal sorumluluk bilinciyle devam ederek sektörün lokomotif firmalarından olmak.

MİSYON


İmaj Altyapı A.Ş. olarak vizyonumuz tecrübemizi ve birikimlerimizi, sosyal sorumluluklarımıza bağlı kalarak ve kaliteden ödün vermeyerek yeni projelerde kullanmaktır. Yarattığımız değerler ile sürdürülebilir büyümeyi korumak ve güven duyulan bir firma olmak

İSG POLİTİKAMIZ


İmaj Altyapı Üst Yapı A.Ş. olarak çalışanlarımızın ve faaliyet alanımızdaki kişilerin çalışma alanlarındaki güvenliğini sağlamak, buna bağlı olarak isg yasalarına ve yönetmeliklerine uygun ortamı sağlama, çalışma alanlarımızdaki risk ve tehlikelere karşı önlem almak, günümüz teknolojilerine uyumlu çalışmak ve çalışanlarımızın eğitimlerini sağlamaktır.